Informace pro studenty VŠB-TUO v Ostravě

Podrobné informace se připravují.

EB226

KDY: 5x ve středu, vždy v 17:30 - 19:00 nebo YouTube kanál Matematické problémy nematematiků: live stream (6x za semestr, typicky ve středu v 17:30 - 19:00) + záznamy.
KDE: budova FEI VŠB, 17. listopadu 2172/15, místnost EB226
FORMA: přímý přenos s promítáním na plátno + kladení dotazů skrze aplikaci menti.com
ZAŘAZENÍ DO STUDIA: Dobrovolné a volně přístupné mimořádné přednášky bez kreditového ohodnocení. Budeme rádi, když nám vyplníte online ankety k přednáškám, abychom věděli, co se Vám líbilo a nelíbilo (odkaz najdete vždy po přednášce na hlavní stránce tohoto webu).
VÁŠ ORG: Oldřich Vlach

seminář pro vás zajišťuje:

KATEDRA APLIKOVANÉ MATEMATIKY       (Fakulta elektrontechniky a informatiky VŠB-TUO)

Katedra aplikované matematiky vyučuje matematické kurzy potřebné pro studium všech oborů pro studenty Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB Technické univerzity Ostrava. Katedra zajišťuje výuku bakalářského, magisterského a doktorského studijního programu Výpočetní a aplikovaná matematika. Cílem tohoto programu je zajistit vysoce kvalifikované odborníky v oblasti aplikované matematiky jak pro průmysl tak výzkumné organizace.

Spolupracujeme s předními pracovišti v oboru aplikované matematiky, např. Stanford University, University of Colorado, Johannes Kepler University Linz, Aalborg University, Graz University of Technology, City University New York, University of Bologna, University of Minnesota Duluth, CSC Helsinki, ...